Ürün Teslim Koşulları

Sitemiz üzerinden aldığınız ürünler anlaşmalı kargo firmaları tarafından sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilir. Ürünlerin detay sayfalarında yer alan ortalama ürün temin süresi sonrası ürünler kargoya verilmektedir. Ürün teslim süreleri kargo teslimatı sonrası İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi merkezimize yakın büyük şehir merkezleri için 1 iş günü, diğer bölgeler için ortalama 2 iş günüdür. Sitemizde hemen kargo olarak belirtilmiş ürünler aksi belirtilmediği takdirde aynı iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Aynı gün kargo seçeneği öğlene kadar verilen siparişler için geçerlidir. Eğer İstanbul içindeyseniz ve ürününüzü gün içerisinde teslim almak istiyorsanız lütfen telefonla müşteri hizmetlerimizden bilgi alınız. Bu hizmet ek moto-kurye masrafı ile mesai saatleri içerisinde verilebilmektedir.


Sitemizden satın aldığınız ürünler kapalı bir kutu içinde teslimat için vermiş olduğunuz ismin kimlik göstermesi şartı ile kargo firması tarafından adrese teslim edilir. Bu aşamadan sonra siparişinizi eksiksiz ve hasarsız olarak teslim aldığınıza dair kargo yetkilisine bir imza vermelisiniz. Toplam sipariş tutarı kargo fiyatıyla birlikte hesaplandığından, teslim alırken ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. Alıcı teslim adresinde bulunamadığı takdirde; alıcı kargonun bıraktığı teslim fişi ile en yakın kargo şubesinden ürünü kimliğini göstererek teslim alabilmektedir.


Sitemiz üzerinde kapıda ödemeli siparişler dışında 50 TL üzeri tutarlı siparişlerde kargo ücretsizdir.

Sipariş esnasında teslimat adresinin hatalı ya da eksik verilmesi ve gönderinin bu sebepten ötürü geri gelmesi ya da tekrar gönderilmesi halinde doğacak kargo masrafları alıcıya aittir.


Teslimat ve siparişlerinizle ilgili her konuda müşteri hizmetlerimize danışmaktan çekinmeyiniz.